Projekty ve škole

Větší projekty Stručný popis

Dny stavebnictví a bydleníDny stavebnictví a bydlení

Bude se konat 7. ročník akce pro ty kteří se chystají stavět, rekonstruovat, zařizovat nebo mají pouze zájem o chod školy. Návštěvy všech částí (stavební veletrh, přednášky, výstavy a prezentace firem) jsou pro všechny zdarma.

Dřevo materiál budoucnostiDřevo materiál budoucnosti

Konal se již 13. ročník. Cílem projektu je podpořit a prezentovat naši jedinou obnovitelnou surovinu – dřevní hmotu. Projekt je koncipován jako zábavné soutěžní dopoledne, kdy soutěžící družstva ze základních škol v týmu plní četné jednoduché úkoly, které jim připravují a zadávají naši studenti – nábytkáři a truhláři. Ve výborné atmosféře plné smíchu se všichni zúčastnění učí pracovat v týmu, navzájem spolupracovat a spoléhat jeden na druhého.

EnersolENERSOL

Cílem projektu je zajímavou formou zahrnout témata obnovitelných zdrojů energií, úspor energií a snižování emisí v dopravě do školních vzdělávacích programů. Naše škola je "Regionálním vzdělávacím centrem" JmK v této oblasti a naši studenti získali nejedno vítězné umístění.

Jsme Ekoškola!JSME EKOŠKOLA

Ekoškola je mezinárodní projekt spojující environmentální výuku ve škole s konkrétními praktickými kroky, které povedou k její ekologizaci. Jsme jednou z mála středních škol, která tohoto ocenění získala. PŘESVEDČTE SE ZDE.

Kurzy pro dospěléKurzy pro dospělé

Projekt  spadá do projektu UNIV2 Kraje a pomáhá škole při proměně v centrum celoživotního učení, které bude nejen učit žáky v rámci počátečního odborného vzdělávání, ale bude nabízet i vzdělávání pro dospělé. VÍCE O NABÍZENÝCH KURZECH ZDE.

E-learning staveních oborůE-learning Stavooborů

Již čtvrtým rokem probíhá na škole projekt Zvyšování kvality výuky oborů Stavebnictví a Zedník (reg. č. CZ.1.07/1.1.02/02.0034), který je realizován v rámci OPVKa spolufinancován ESF. Jeho cílem je zkvalitnění, zpřístupnění a zjednodušení výuky těchto technických oborů. Více např. ZDE

Více také zde: