Dny otevřených dveří

Zveme Vás na dny otevřených dveří ve čtvrtek 11. 2. nebo
v sobotu 13. 2. 2021.
Zaregistruj se a vyber si ze dvou variant.
Buď on-line schůzku ve čtvrtek nebo individuální schůzku s sobotu ve škole.
Nestihl jsi registraci? Napiš nám a domluvíme se!

Měl jsi v plánu navštívit naši školu v den otevřených dveří?

Dnešní situace nám sice neumožňuje přivítat Tě u nás přímo, ale...!
Nabízíme Ti super online možnost dnů otevřených dveří!
Shlédni video o oborech naší školy.

Další termín otevřených dveří online proběhne ve čtvrtek 11. 2. 2021.
Vyplň formulář a my Ti zašleme odkaz na online schůzku v čase, který sis zvolil.

Následující dny otevřených dveří budou podle plánu a dle situace prezenčně nebo online.
Nevyhovuje-li Ti nabízený termín, napiš nám na online@stredni-skola.cz a domluvíme se.

Těšíme se právě na Tebe!

Těší se na Vás zaměstnanci, studenti i absolventi naší školy, případně i odborníci z praxe. Všichni se Vám budeme rádi věnovat.

11. února 2021 čtvrtek: online schůzka v 17h  (registruj se výše)

13. února 2021 sobota: individuální schůzky ve škole od 9 do 16 hodin (registruj se výše)

Přijďte a vyzkoušejte si činnosti našich žáků. Uvidíte ukázky práce našich žáků. Projdete dílny, ateliéry, učebny a jiná zákoutí školy i domova mládeže.

Školu můžete navštívit i jiný den po telefonické nebo emailové domluvě - Viz kontakty

Spolupráce s firmami

Jednou z velkých výhod naší školy je to, že úzce spolupracuje s řadou firem v našem regionu. Naši žáci chodí do těchto firem na praxi, což jim umožňuje, aby poznali reálný život a zároveň se co nejlépe připravili na své budoucí zaměstnání. Není výjimkou, že řada našich žáků si takto vyhlédne svého případnéhpo zaměstnavatele, ke kterému také po absolvování školy nastoupí. Na tuto praxi přitom chodí jak studenti čtyřletých maturitních oborů, tak žáci tříletých učebních oborů.

Recyklohraní     Ekoškola           Logo KOPOS KOLÍN a.s.    DEK - stavebniny

DEK-soft          AtlasŠkolství - kam na střední školu

Schiedel

Heluz Cemix  Xella-Ytong  Letostav  Junior Achievement  Wienerberger  Pentaco-sortiment pro truhláře