Dny otevřených dveří

Rezervuj si čas individuální prohlídky!
Vyplň formulář nebo zavolej: 737 948 511 nebo napiš: online@stredni-skola.cz.

Přijetí tvoji registrace ti potvrdíme nejpozději do dvou dnů na email, který uvedeš.

Dny otevřených dveří den v čase

10. února 2022 čtvrtek 8:00 - 16:00

Na základě platných opatření MZd žádáme při vstupu do budovy o doložení O-T-N, případně o absolvování testu na místě s úhradou 50 Kč.
Těší se na Vás zaměstnanci, studenti i absolventi naší školy, případně i odborníci z praxe. Všichni se Vám budeme rádi věnovat.

Nevyhovu je ti nabízený termín? Neváhej nám zavolat nebo napsat a domluvíme se:
mob.: 737 948 511, online@stredni-skola.cz.

Přijďte a vyzkoušejte si činnosti našich žáků. Uvidíte ukázky práce našich žáků. Projdete dílny, ateliéry, učebny a jiná zákoutí školy i domova mládeže.

Školu můžete navštívit i jiný den po telefonické nebo emailové domluvě - Viz kontakty

Spolupráce s firmami

Jednou z velkých výhod naší školy je to, že úzce spolupracuje s řadou firem v našem regionu. Naši žáci chodí do těchto firem na praxi, což jim umožňuje, aby poznali reálný život a zároveň se co nejlépe připravili na své budoucí zaměstnání. Není výjimkou, že řada našich žáků si takto vyhlédne svého případnéhpo zaměstnavatele, ke kterému také po absolvování školy nastoupí. Na tuto praxi přitom chodí jak studenti čtyřletých maturitních oborů, tak žáci tříletých učebních oborů.

Recyklohraní     Ekoškola           Logo KOPOS KOLÍN a.s.    DEK - stavebniny

DEK-soft

Schiedel

Heluz Cemix  Xella-Ytong  Letostav  Junior Achievement  Wienerberger  Pentaco-sortiment pro truhláře