Výzva EU peníze středním školám

Peníze středním školám

V rámci výzvy „EU peníze středním školám“, operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost , získala naše škola dotaci téměř 1300 000 Kč na zkvalitnění a zefektivnění podmínek výuky prostřednictvím ICT technologií, na podporu rozvoje odborných kompetencí žáků a na mentoringové aktivity.

V průběhu následujících dvou let dojde k vytvoření stovek moderních výukových učebních materiálů (tzv. DUMů), k rekonstrukci školní ICT infrastruktury, zavedení digitálních technologií do výuky a ke zvýšení komfortu žáků jednak při výuce v interakci s učitelem, jednak při přípravě na vyučování a také při odpočinku o přestávkách.

Soubor článku ke stažení zde

Helena Marešová