UBYTOVÁNÍ PRO VEŘEJNOST

Nová budova domova mládeže byla dokončena v roce 2004. Nabízí 15 třílůžkových moderně vybavených pokojů s vlastním sociálním zařízením včetně koupelny. K dispozici jsou dvě klubovny vybavené domácím  kinem s televizí,  hi-fi  sestavou,  videem,  terčem  se  šipkami,  stolním fotbalem a stolem na stolní tenis. Na každém ze tří pater je kuchyňka s kuchyňskou linkou, mikrovlnnou troubou, lednicí, vařičem a elektrickou troubou. Internetové připojení je zajištěno na každém pokoji přes rychlé wifi.

Ubytování pro veřejnost o víkendech a prázdninách zajišťuje vedoucí technického úseku pan Stanislav Škrabal, tel. 777 801 170, email: skrabal@stredni-skola.cz.

Ceny za ubytování (osoba/noc)

+ 15Kč poplatek z pobytu dle vyhlášky města Letovice č. 3/2020*

cena pro veřejnost (víkendy a prázdniny)

max 400,- Kč

+ 15Kč poplatek z pobytu dle vyhlášky města Letovice č. 3/2020*

cena pro školy a oddíly (podle obsazenosti pokoje: vyšší obsazenost = nižší cena)

*Od poplatku z pobytu jsou osvobozeny osoby mladší 18 let.

Kapacita

Počet pokojů