Vyučující praxe

PŘÍJEM ZAKÁZEK praktického vyučování

foto Dvořáček Petr 516 474 878/115, mob:724 862 149 dvoracek@stredni-skola.cz
  Příjmení Jméno titul vyučovaný obor
tel: 516 474 878
klapka, mobil
email
foto Baranová Veronika Prodavač 604 103 665 baranova@stredni-skola.cz
foto Brtnická Martina Mgr. Umělecký keramik 601 565 508 brtnicka@stredni-skola.cz
foto Brtnický Jiří Mgr. Umělecký keramik/ Design keramiky 601 565 508 brtnicky@stredni-skola.cz
foto Čermák Tomáš Ing. Nábytkářská a dřevařská výroba 108 cermak@stredni-skola.cz
foto Doskočil Jaroslav Zedník 723 346 840 doskocilj@stredni-skola.cz
foto Dvořáček Petr VEDOUCÍ UČITEL OV 115, 724 862 149 dvoracek@stredni-skola.cz
foto Faltejsek Pavel Truhlář 776 688 069, 118 faltejsek@stredni-skola.cz
foto Horák Michal Elektrikář 723 166 520, 777 801 168 horak@stredni-skola.cz
foto Janoušek Bronislav Truhlář 118, 737 453 560 janousek@stredni-skola.cz
foto Kubín Josef Zedník 723 905 678 kubin@stredni-skola.cz
foto Ošlejšek Petr Mgr. Zedník 107 oslejsek@stredni-skola.cz
foto Palinek Josef Truhlář 118 palinek@stredni-skola.cz
foto Pelíšek Michal Truhlář 118 pelisek@stredni-skola.cz
foto Prudilová Klára Design keramiky 601 565 508 prudilova@stredni-skola.cz
foto Rozsypalová Zuzana Design keramiky 601 565 508 rozsypalova@stredni-skola.cz
foto Smékal Roman Zedník 107 / 775 954 554 smekal@stredni-skola.cz
foto Sedláková Magdaléna Prodavač 603 174 887 sedlakova@stredni-skola.cz
foto Stöhrová Zdeňka Mgr. Prodavač 728 480 696 stohrova@stredni-skola.cz
foto Špidlík Libor Ing. Nábytkářská a dřevařská výroba 118 spidlik@stredni-skola.cz
foto Toul Jiří Truhlář 118 toul@stredni-skola.cz
foto Vinkler Ivoš Mgr. Elektrikář 777 801 168 vinkler@stredni-skola.cz
foto Vybral Lubor Elektrikář 777 801 168,
608 223 198
vybral@stredni-skola.cz
foto Vykydal Milan Elektrikář 777 801 168 vykydal@stredni-skola.cz

učitelé praxe

Vyučující praktického vyučování

Copyright: www.stredni-skola.cz | 516 474 878 | info@stredni-skola.cz | Powered by: NetPublicator | Webdesign: GLIPS