Vyučující praxe

PŘÍJEM ZAKÁZEK praktického vyučování

foto Dvořáček Petr 516 474 878/115, mob:724 862 149 dvoracek@stredni-skola.cz
  Příjmení Jméno titul vyučovaný obor
tel: 516 474 878
klapka, mobil
email
foto Kubín Josef Zedník 723 905 678 kubin@stredni-skola.cz
foto Ošlejšek Petr Mgr. Zedník 133 oslejsek@stredni-skola.cz
foto Tejkal Pavel Umělecký keramik 604 283 881 tejkal@stredni-skola.cz
foto Brtnická Martina Bc. Umělecký keramik, Design keramiky 601 565 508 brtnicka@stredni-skola.cz
foto Brtnický Jiří Bc. Umělecký keramik, Design keramiky 601 565 508 brtnicky@stredni-skola.cz
foto Dvořáček Petr VEDOUCÍ UČITEL OV 115, 724 862 149 dvoracek@stredni-skola.cz
foto Prudilová Klára Design keramiky 601 565 508 prudilova@stredni-skola.cz
foto Jakubec Karel Elektrikář 777 801 168 jakubec@stredni-skola.cz
foto Janoušek Bronislav Truhlář 737 453 560 janousek@stredni-skola.cz
foto Palinek Josef Truhlář 118 palinek@stredni-skola.cz
foto Roman Smékal Zedník 118 / 775 954 554 smekal@stredni-skola.cz
foto Sedláková Magdaléna Prodavač 603 174 887 sedlakova@stredni-skola.cz
foto Stöhrová Zdeňka Mgr. Prodavač 728 480 696 stohrova@stredni-skola.cz
foto Špidlík Libor Ing. Nábytkářská a dřevařská výroba 118 spidlik@stredni-skola.cz
foto Toul Jiří Truhlář 118 toul@stredni-skola.cz
foto Vinkler Ivoš Mgr. Elektrikář 777 801 168 vinkler@stredni-skola.cz
foto Vykydal Milan Elektrikář 777 801 168 vykydal@stredni-skola.cz

učitelé praxe

Vyučující praktického vyučování

Copyright: www.stredni-skola.cz | 516 474 878 | info@stredni-skola.cz | Powered by: NetPublicator | Webdesign: GLIPS