Změna ve vedení školního parlamentu

ZMĚNA VE VEDENÍ ŠKOLNÍHO PARLAMENTU!

Školní parlament pracuje od 16. 1. 2015 v novém složení. Z funkce předsedy školního parlamentu odstoupil Lukáš Kočár a nově byl do této funkce zvolen Vít Kiršner ze třídy T2. Lukášovi děkujeme za jeho dosavadní práci pro školní parlament a věříme, že se bude jednání zúčastňovat i nadále jako delegát svojí třídy.

Vítu Kiršnerovi přejeme, aby ho neopouštěl elán a nadšení pro práci ve školním parlamentu a těšíme se na vzájemnou spolupráci!

Do činnosti školního parlamentu se můžete zapojit i tím, že nám napíšete svoje náměty a připomínky k řešení na e-mail: parlament.letovice@email.cz.

Text a fotografie: Ing. Jana Plchová, koordinátorka školního parlamentu