Zakázka v rámci odborného výcviku oboru Zedník

Začátkem roku 2022 nás Městský úřad Letovice oslovil, zda máme zájem o zakázku - rekonstrukci koupelny v bytovém domě na Tyršově ulici. Po obhlídce bytu jsme vytvořili cenovou nabídku, s kterou městský úřad souhlasil. Po předání staveniště začaly práce na rekonstrukci.

Zakázku zrealizoval pan učitel odborného výcviku Josef Kubín se svými studenty 1. a 3. ročníku. Stavební práce se musely skloubit s vodařskou firmou pana Janíka a topenářskou firmou pana Vybrala.

Zedníci naší školy prováděli veškeré zednické a obkladačské práce. Stavba byla dokončena začátkem měsíce dubna a předána Městskému úřadu Letovice. Byt již slouží novému pronajímateli.

Objednatel zakázky byl s provedenou prací velice spokojen. Nasvědčuje tomu i fakt, že jsme dostali další zakázku na celkovou rekonstrukci jiného bytu.

Děkuji Městskému úřadu v Letovicích za vstřícnou spolupráci.

Petr Dvořáček, vedoucí očitel odborného výcviku

Koupelna před rekonstrukcí

Kopelna po rekonstrukci