Zákaz osobní přítomnosti žáků na středním vzdělávání ve škole

Mimořádné opatření  Ministerstva zdravotnictví ČR

Vážení rodiče,

na základě nařízení MV ČR se s účinností od 11.března 2020  zakazuje osobní přítomnost žáků na středním vzdělávání ve škole. Žáci tedy nebudou docházet od 11.3.2020 do odvolání do školy ani na pracoviště odborného výcviku  do firem.

Ubytovaní žáci opustí Domov  mládeže dnes tj. 10.3. 2020 do 18 hodin. Od 11.3.2020 budou z ubytování automaticky odhlášeni.

Všichni žáci školy budou mít od zítra hromadně  odhlášené obědy, není třeba je tedy odhlašovat. Ubytovaní žáci mají odhlášenou dnešní večeři.

Žáci budou sledovat   systém Bakalář a naše webové stránky, kde jim budou předávány další informace ke vzdělávání a opakování učiva.

V Letovicích dne 10.3.2020                                                            Ing. Helena Marešová, v.r.

Znění dokumentu v pdf