Žáci P1A soutěžili ve znalostech účtování!

Žáci třídy P1A si 10. června 2014 porovnali svoje znalosti z účetnictví v soutěži, která zahrnovala předkontaci 20 účetních případů z probraného učiva v I. ročníku oboru Podnikání. Za každý dobře určený účet mohli získat 1 bod, při správně vypočtené dani z přidané hodnoty a ceny bez daně se jejich konto mohlo zvýšit o další dva body. Při rovnosti dosažených bodů rozhodoval čas, za který žáci zadané úkoly vypracovali.

Jaké jsou tedy výsledky soutěže ve znalostech účtování?

1. místo   Martin FORET                                    39 bodů za 15 minut

2. místo Zdeňka ŠTRYCHOVÁ                          38 bodů za 13 minut

3. místo Jan SVOBODA (17 minut) a Dominik BARÁK (21 minut) – oba získali 35 bodů

Nejrychleji zadané účetní případy zvládla Jana STUDNAŘOVÁ, která stihla vše zaúčtovat za 11 minut a dosáhla celkově 34 bodů.

B L A H O P Ř E J E M E !

Autorka textu: Ing. Jana Plchová, vyučující ekonomických předmětů