Víčka od PET lahví pro DANEČKA!

Koordinátorka školního parlamentu předala v polovině dubna 2013 doposud nasbíraná víčka od PET lahví SDH Bučina. Tamější mladí hasiči ve velkém víčka shromažďují, zajišťují evidenci nasbíraných víček, jejich odvoz ke zpracovateli a předání výtěžku sbírky rodičům malého Danečka, který má zdravotní problémy způsobené předčasným porodem zaviněným autohavárií.

Na stránkách www.hasicibucina.estranky.cz najdete v „Menu“ sekci „Víčka pro Danečka“, kde získáte více podrobných informací o sbírání víček pro tohoto chlapečka včetně fotodokumentace o probíhající sbírce.

Malý Daneček má rovněž svoje stránky: www.danieltrdla.estranky.cz, kam můžete také nahlédnout a zjistit, komu vlastně Vaše víčka pomáhají.

Školní parlament naší školy děkuje všem, kteří přispěli do sbírky víček jakýmkoliv množstvím. Víme, že mnozí z Vás zapojili do této přínosné akce svoje rodiče, sourozence, kamarády a známé. Víčka nosí žáci, zaměstnanci i paní Kocková z kantýny – všem patří naše poděkování!

Sbírka víček pokračuje dále, školní parlament zajišťuje její soustřeďování na obou budovách školy.
Věříme, že ani o prázdninách nezapomenete na tuto sbírku a začátkem školního roku naplníme víčky několik pytlů, které budeme moci odeslat potřebným!

Autorka textu:
Ing. Jana Plchová, koordinátorka školního parlamentu