Ve finále SUSO se předvedli nejlepší

Ve dnech 15. – 18. září 2015 proběhlo na veletrhu FOR ARCH finále Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO. Mladí řemeslníci v letošním roce nastavili laťku opravdu vysoko.

Úkoly byly náročné, ale studenti se jich zhostili bravurně. Na ty nejlepší z nejlepších se přišlo podívat nespočet návštěvníků veletrhu.
„Studenti se v letošním roce opravdu ukázali jen v tom nejlepším světle. Výsledné práce jsou opravdu na vysoké úrovni. Zásluhy na tom určitě mají také školy, které je do soutěže připravují,“ uvedl David Surmaj ze společnosti ABF, a.s., organizátora soutěže. Mottem letošního roku bylo „Řemeslo je správná volba“.