Truhláři na veletrhu Pragoligna

26. října 2012

FOTOGRAFIE VE FOTOGALERII ZDE
Každým rokem jedou naši žáci z oboru Truhlář na některý z odborných veletrhů, které ukazují novinky a kvalitní zavedené technologie z oblasti strojního zařízení, materiálů včetně přednášek a nabídky dalšího vzdělávání na vysokých školách. Letos to byla říjnová Pragoligna na Holešovickém výstavišti na kterou se vypravili především truhláři prvního a třetího ročníku. Začínající první ročníky získaly náhled do svého nábytkářského - truhlářského oboru, "třeťáci" pak shrnuly své poznatky pro přípravu na závěrečné zkoušky, které je letošní školní rok čekají. Spolu s malou prohlídkou Prahy tak prožili příjemný podzimní den vyplněný nejen jejich odbornou problematikou.

Pohled do výstavní haly

Ing. Marek Chládek