Truhlář junior 2013

Dominik Barák - 3. místo

Štěpán Zvěřina - 11. místo

Soutěže Truhlář Junior 2013 - která se tentokráte konala v ISŠ Slavkov u Brna se zúčastnilo celkem osm škol z našeho kraje. Každou školu zastupovali dva nejlepší budoucí truhláři. Naši reprezentanti – Dominik Barák a Štěpán Zvěřina –si vedli opravdu skvěle. Základem úspěchu bylo dokonalé přečtení a porozumění výkresové dokumentace a potom bezchybné řemeslné zpracování výrobku. V předepsaném časovém termínu museli soutěžící zhotovit podnos podle výkresové dokumentace.
Tohoto úspěchu dosáhli žáci Dominik Barák a Štěpán Zvěřina především díky svým znalostem a dovednostem a rovněž nemalou zásluhu mají mistři a učitelé kteří nejen tyto žáky připravují pro povolání truhlář.