Studenti Masarykovy střední školy začali s pracemi na projektu „Poznejte naše město“.

Masarykova střední škola je nerozlučně spjata s městem Letovice již několik desetiletí a není tedy divu, že studenti se zajímají i o město, ve kterém se tato škola nachází.

Spolu se svými vyučujícími si vymysleli projekt „Poznejte naše město“, do kterého se s velkou chutí zapojily i Základní škola Letovice a Městský klub důchodců Letovice.

V rámci Týdne stavebnictví studenti Masarykovy střední školy začali s přípravnými pracemi na podkladech pro tento projekt a pod odborným vedením Ing. Mgr. Andrey Ježkové se seznámili s hlavními architektonickými památkami města Letovice, jež se objeví na informačních tabulích.

Cílem těchto informačních tabulí je připomenout historii města a upozornit na pěkná místa nejen letovickou veřejnost, ale i turisty, kteří do tohoto města zavítají.

Autor : Ing. Bc. Kateřina Chalupková a foto: Ing. Mgr. Andrea Ježková