Sběr plastových víček pro dobročinný účel pokračuje!

Školní parlament děkuje všem, kteří si všimli probíhající akce ve sběru plastových víček a přispěli k tomu, že víčka se začala shromažďovat v koších umístěných na obou budovách školy.
Zatím výrazně lepších výsledků dosahuje budova SOU, kde se plní již druhý koš u automatu na objednávání obědů. Občas se zde (stejně jako na budově SOŠ) objeví sice i jiný odpad, který do vyhrazených košů nepatří. Ale to už spíše svědčí o úrovni těch, kteří celou akci nepochopili.

Pokud potřebujete bližší informace ke sběru plastových víček, můžete se obrátit na:

• předsedu školního parlamentu Pavla Horáčka ze třídy EV3
• místopředsedkyni školního parlamentu Lucii Rácovou ze třídy P1A
• koordinátorku školního parlamentu Ing. Janu Plchovou – kabinet č. 106 – budova SOU.

Věříme, že plastových víček bude přibývat a že takto pomůžeme rodičům handicapovaných dětí k získání prostředků na nákup pomůcek pro zdravotně postižené!

Autorka textu: Ing. Jana Plchová, koordinátorka ŠPS