Pojedeme do Budapešti!

Už se to blíží, v polovině května pojedeme do zahraničí. Žáci naší školy se již nemohou dočkat vytoužené pracovní stáže v Maďarsku.

Covidová pandemie zamezila našim studentům po dva dlouhé roky cestovat mimo území naší republiky. Až nyní je možné uskutečnit naplánovanou cestu, vylepšit si angličtinu a něco se přiučit v reálných firmách.

Šestnáct vybraných žáků z oborů nábytkář, keramik a stavař vyjede do vybraných firem v Budapešti. Při výběru účastníků rozhodovala jejich zodpovědnost, schopnost rychle se učit, ochota ke spolupráci a komunikativnost.

Cílem projektu je zkvalitnění odborného vzdělávání žáků, což je prvním krokem k úspěšné kariéře.

Mgr. Romana Pavlíčková