„Pěšky do školy“

I v letošním školním roce připravuje Ekotým v rámci projektu Ekoškola spoustu zajímavých aktivit a akcí.

V měsíci září si Ekotým zvolil jako svoje téma Dopravu, a to také proto, že 22. září 2019 bylo Dnem bez aut. Ekotým vyzval na svém facebookovém profilu ke tvorbě videí, obrázků, ale také zamyšlení pod heslem „Pěšky do školy“. Zajímavé práce už vznikly v hodinách Biologie a ekologie pod vedením Mgr. Aleny Opršalové.

Vkládat svoje práce je možné i nadále do komentáře na sociálních sítích nebo je odevzdávat přímo Ekotýmu. Výstupy z celé kampaně budou vystaveny na nástěnce Ekoškoly.

Ekotým