Odezva na Ples Masarykovy střední školy

V lednu 2015 jsem měl možnost zúčastnit se velmi zajímavé akce. Po dlouhé době se totiž konal Reprezentační ples Masarykovy střední školy  Letovice. Já jsem se zúčastňoval coby absolvent školy pouze několika maturitních plesů studentů. Nevěděl jsem tedy, co od této nové tradice očekávat. Ale protože mám na svoji školu jen dobré vzpomínky a rád se potkávám s lidmi, kteří mě doprovázeli po dobu mého studia na této pro mě nejlepší škole, zařídil jsem si vstupenku a v pátek večer vyrazil na ples. Už při vstupu jsem potkal bývalé spolužáky a mladší známé, které jsem několik let neviděl.

Oba dva sály letovického kulturního domu byly zaplněné, kapela hrála takové písničky, které Vás prostě přiměly jít si zatancovat. Tak jsem si zatančil se svými bývalými učitelkami, které jsou prostě každá super ženská, nebo se staršími holkami, jež jsem ze školy znal. Holky se mi líbily a já jsem jim to nikdy ani neřekl, protože jsem prostě neměl tu odvahu.

Příjemná nálada vládla celým kulturákem. Tolik kamarádů ze školy, učitelů a učitelek, velmi příjemná obsluha od Sboru dobrovolných hasičů z Nýrova, no prostě super, velmi povedená akce.

Odcházel jsem, až už kapela byla sbalená a bylo nutné vyklidit sály.

Co dodat? Poděkovat organizátorům, kteří měli celý ples na starosti a všem, jež se nějakým způsobem na akci podíleli - studenti z Ekotýmu, Školního parlamentu a další dobrovolníci z řad žáků.

Dále mě nenapadá nic víc, než se za rok znovu těšit a zamlouvám si vstupenku na Reprezentační ples Masarykovy střední  školy 2016.

Pavel Horáček, bývalý absolvent školy, dnes obchodní zástupce