Návštěva představitelů AeUCC z Itálie a Španělska

Na přátelskou návštěvu přicestovali dne 14.9.2018 dva čelní představitelé nadnárodní organizace European Grouping of Territorial Cooperation Cities of Ceramics . Generální tajemník uvedené organizace pan Giuseppe Olmeti z Itálie a správní ředitel pan Oriol Calvo ze Španělska se zajímali zejména o realizované i připravované aktivity projektu Cerazmus +, kde naše škola působí jako stěžejní partner. Přítomen jednání byl i předseda Asociace keramických měst ČR pan Nikola Seko.

Giuseppe Olmeti navrhl další spolupráci AeUCC s naší školou v rámci nově koncipovaného projektu Erazmus +, který počítá se vzájemnou výměnou studentů a učitelů oborů Umělecký keramik a Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu s partnerskými školami EU.

Helena Marešová