Nástavbáři na veletrhu "Franchise Meeting Point 2013"!

My na veletrhuV areálu brněnského výstaviště se ve dnech 8. – 9. 3. 2013 konal 2. ročník největší přehlídky franchisových systémů a konceptů v České republice a na Slovensku. Veletrh poskytl možnost seznámit se se zajímavou nabídkou vystavujících franchisových systémů, vyslechnout prezentace špičkových odborníků na různá témata franchisového podnikání, navázat užitečné kontakty, zúčastnit se diskuzí a osobně poznat zástupce úspěšných franchisových značek, jakož i odborníky a poradce z různých oblastí podnikání.
     Této jedinečné příležitosti určené mimo jiné i začínajícím podnikatelům využili žáci třídy P1A a P2A a za doprovodu vyučujících Ing. Ludmily Kintrové a Ing. Jany Plchové se 8. 3. 2013 veletrhu v Brně zúčastnili.
     Nedílnou součástí veletrhu „Franchise Meeting Point 2013“ byl i zajímavý a bohatě obsazený doprovodný program, který probíhal na plochách označených jako ARENA a FORUM. V rámci tohoto programu přednášeli a diskutovali renomovaní odborníci z oblasti franchisingu, práva, daní, finančních institucí, top-manažeři úspěšných franchisových systémů a franchisoví příjemci, zástupci dodavatelů různých služeb pro malé a střední podnikání, představitelé České a Slovenské franchisové asociace a další odborníci z ČR a ze zahraničí.
     Mnozí vystavovatelé se nám věnovali individuelně a ochotně odpovídali na otázky, týkající se možností podnikání formou franchisingu. Součástí prezentace firem často byla i ochutnávka regionálních produktů (sýry, uzeniny, pečivo atd.) a soutěže, z nichž si účastníci mohli odnést symbolický dárek jako odměnu. Za všechny vystavovatele připomínáme prezentaci prodejen s potravinami od regionálních farmářů a českých výrobců – Náš grunt CZ, s. r. o. nebo Sklizeno s. r. o.
     Naši žáci návštěvou tohoto veletrhu získali mnoho zajímavých a užitečných informací o formě podnikání, kterou mohou v případě zájmu začít rozvíjet po ukončení studia v naší škole.

FOTOGALERIE Z VELETRHU

Ing. Jana Plchová