Naše prezentace v OC Olympia Brno

„Končíš základku? Kam dál, aby to stálo za to!?“

Pod tímto názvem proběhla v OC Olympia Brno začátkem února prezentace středních odborných škol podporovaných JMK. Masarykova střední škola Letovice se představila veřejnosti interaktivním stánkem, kde si mimo jiné mohli zájemci vyzkoušet točení keramiky na hrnčířském kruhu. Představeny byly také technické obory školy – stavařské, dřevařské a elektro. Návštěvníky zaujala fotogalerie oborů, výrobky našich žáků a především interaktivní pracoviště s kruhem, kde střídavě pracovali naši šikovní žáci a zájemci z řad návštěvníků Olympie. Pedagogové školy odpovídali na dotazy zájemců o naše obory. Nesmírně nás těšil jejich velký zájem! Masarykova střední škola byla také zapojena do soutěže o nejhezčí stánek. Výsledek zatím neznáme, bude sdělen pořadateli v nejbližších dnech.

Ing. Mária Bašná, koordinátorka projektu