Najdete nás v Olympii Brno

Zveme všechny zájemce na přehlídku středních škol v OC Olympia Brno 27.1. - 29. 1. 2017.

Náš interaktivní stánek najdete před prodejnou Humanic.
Zájemci si mohu vyzkoušet točení keramiky na hrnčířském kruhu, prohlédnout si studentské návrhy interiérů, výrobky truhlářů, mimo jiné model kostry pravěkého dinosaura a další studentské práce.
U stánku budou přítomni naši učitelé, kteří rádi zodpoví Vaše otázky.
Prezentace se koná již potřetí, nesmírně nás těší velký zájem návštěvníků o naše obory!

Součástí projektu je soutěž o nejhezčí interaktivní stánek. V loňském ročníku se nám podařilo vyhrát 1. místo.

Na stánku 9b budou studenti předvádět po celý den výrobu keramiky na hrnčířském kruhu. Zájemci si mohou sami točení vyzkoušet a svůj výrobek si odnést.
Můžete zde také vidět modely interiérů, které vytvořili studenti oboru Nábytkářství - interiérová tvorba, 3D model rodinného domu od studentů oboru Stavebnictví, výrobky truhlářů (mimo jiné kostru dinosaura) a nápaditou keramiku uměleckých oborů...

Koordinátorka: Ing. Mária Bašná