Máme výborné fotbalisty!

Ve středu 30.9.2015 proběhlo ve Sportovním areálu v Červené zahradě v Boskovicích okrskové kolo středních škol v kopané. Odprezentovalo se celkem 5 škol, tedy všechny boskovické a naše MSŠ Letovice. Hrálo se systémem každý s každým  jedenkrát 30min. Naši fotbalisté odjížděli na turnaj s cílem vybojovat postup do okresního finále. Na cestě k tomuto cíli však stála velmi silná družstva soupeřů.  Po výborných výkonech ve všech zápasech se nám podařilo cíl vybojovat, ba co víc, celý turnaj jsme vyhráli! Bez jediné porážky, bez jediného obdrženého gólu! Všem našim fotbalistům patří uznání za předvedené výkony a vzornou reprezentaci školy. V úterý 13.10.2015 pojedeme do Blanska na okresní finále a věřím, že i tam uděláme dobrý výsledek.

Jan Kala