Kuchyňská linka- zakázka v rámci odborného výcviku oboru Truhlář

V odborném výcviku třetího ročníku oboru Truhlář se výuka zaměřuje na zakázkovou výrobu nábytku a stavebních konstrukcí.

V měsíci únoru nás oslovil zákazník na výrobu kuchyňské linky. Po přesném zaměření jsme vytvořili její návrh. V dílnách odborného výcviku začala výroba jednotlivých skříněk. Této zakázky se zhostil učitel odborného výcviku Bronislav Janoušek se svoji skupinou truhlářů. Následně probíhala montáž jednotlivých komponentů u zákazníka.

Doufáme, že majitelka kuchyňské linky je s naší odvedenou prací spokojena a bude kuchyň s radostí využívat při přípravě chutných pokrmů.

Petr Dvořáček