Hlasujte a prožijte s námi Den Země!

V prostoru zahrady školy za budovou Domova mládeže máme nevyužitý prostor. Chceme tento prostor využít a tak si zpříjemnit čas ve škole i v našem volném čase. Chtěli bychom za touto budovou vybudovat přírodní učebnu. Tato učebna nebude sloužit jen pro žáky naší školy k učení. Mohou zde trávit svůj volný čas žaci ale i veřejnost. No a kdo by si nechtěl odpočinou v takové přírodní a klidné učebně?

Už na zahradě najdeme část pece, ke které chceme vybudovat zastřešený prostor z přírodních materiálů. Tak nám neváhejte pomoci a hlasujte pro nás. Určitě se vám tu bude líbit stejně jako našim žákům. Také dne 22. 4. kdy se slaví Den Země nám můžete přijít pomoci s výsadbou ovocných stromů. Když nám pomůžete tak se určitě budete více těšit na ovoce, které na nich vyroste. Bude zde připravené i malé občerstvení a při výsadbě stromů nás ztvární naši nadaní umělci.

Hlasujte na adrese: http://zeleneskoly.cz/portfolio/cz/prirodni-ucebna

Za Ekotým Klára Jelínková studentka NSV1