Exkurze nábytkářů – LD Seating

Na pozvání ředitelky firmy LD Seating Boskovice se naši nábytkáři zajeli podívat do jejich provozů v Boskovicích na Dřevařské ulici.

Firma se specializuje na sedací nábytek, především kancelářský. Vyvíjí, vyrábí a prodává kancelářské židle, konferenční a jednací židle, kancelářská křesla, měkké sezení, sezení do hotelových foyer (lounge seating) a pohovky.

Své výrobky vyváží do řady zemí, včetně exotických. Paní ředitelka nabídla naší škole spolupráci, oslovuje nás s nabídkou pracovního uplatnění pro naše absolventy. Jedná se zejména o čalounické technologie s důrazem na preciznost provedení.

M. Bašná