Ekotým vytvořil vánoční náladu ve škole

Členové školního Ekotýmu v minulých dnech připravili atmosféru blížících se Vánoc v celé naší škole.

Společně jsme vytvořili aranžmá v keramických nádobách (vytvořených našimi studenty oboru Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu ) ze smrkových větviček a vánočních ozdob, které jsme umístili do každé třídy v naší škole.  Naším cílem bylo, abychom vytvořili poklidnou vánoční atmosféru u nás ve škole a abychom se mohli jak my, tak studenti a učitelé společně zamýšlet nad kouzlem Vánočních svátků; dnů klidu a míru.
Jsem přesvědčen, že tato výzdoba tříd udělala všem zúčastněným radost. Ale nezapomínáme ani na stromeček. Ten bude ve škole umístěn v nejbližších dnech. Jeho ozdobou budou papírové řetězy, které vyrábíme ze starých písemných prací. A právě v této souvislosti zde panuje i očekávání z výhry, protože třída s nejdelším řetězem obdrží cenu

Zároveň se nám daří i vytvoření nejkrásnějšího místa ve škole – Ekotřídy. Dlouho chystaný projekt se v těchto dnech stává realitou. Místo, kde se budeme scházet, zamýšlet se nad ekologií ve všech souvislostech a vytvářet zde zajímavé projekty blížící se k dokončení. Během práce na tomto místě jsme si užili spoustu legrace, například když jsme sešívali potahy na žíněnky nebo třeba žehlili. Je třeba také zmínit, že veškeré akce podnikáme ve svém volném čase. 

Závěrem bychom Vám rádi popřáli krásné prožití Vánoc a do nového roku 2014 jen vše nejlepší. 

Z Vánočně vyzdobené školy
 

Váš Ekotým :-)

 
 
 

Copyright: www.stredni-skola.cz | 516 474 878 | info@stredni-skola.cz | Powered by: NetPublicator | Webdesign: GLIPS