Dubnová výzva 10 000 kroků

Chůze je nejpřirozenějším lidským pohybem, posiluje naše tělo i mysl. Proto jsme se již podruhé v tomto školním roce zapojili do výzvy 10 000 kroků. Více na www.desettisickroku.cz.

Cílem projektu bylo a je motivovat k pravidelné aktivitě vykonané po svých vlastních nohou, a to alespoň po dobu jednoho měsíce. Výzva 10 000 kroků pracuje s magickou hranicí deseti tisíc, což zhruba odpovídá 7,5 kilometru.

Do dubnové výzvy se přihlásilo celkem 8 žákovských týmů a jeden učitelský. Vítězní tým Čapek a jeho gang vyhrál s průměrem 256 km na člena týmu. Všichni jsme si výzvu moc užili a budeme se těšit na další.

Ekotým