Do potravinové sbírky školního parlamentu přispěla i senátorka

Ve dnech 6. – 10. března 2017 proběhla v naší škole sbírka trvanlivých potravin pro Potravinovou banku Brno. Sbírku zorganizoval školní parlament na základě výzvy Jihomoravského kraje. Během celého týdne žáci i zaměstnanci školy přinášeli potraviny do vyhrazené místnosti.

V úterý 7. března 2017 přijela sbírku podpořit svým příspěvkem i paní senátorka Ing. Jaromíra Vítková.

V pátek se uskutečnilo převezení nasbíraných trvanlivých potravin (mouka, rýže, cukr, čaj, káva, těstoviny a mnoho dalších druhů) na určené místo v Brně.

Školní parlament děkuje všem, kteří pomohli jak potravinovými dary, tak při organizaci celé akce!

Foto i text: Jana Plchová, koordinátorka školního parlamentu