Den otevřených dveří JINAK a pro VŠECHNY

Vás všechny, co čtete tyto řádky, chceme pozvat na Den otevřených dveří, který se bude konat v sobotu 22. listopadu 2014 na Masarykově střední škole v Letovicích.

Celý Den otevřených dveří bude koncipován tak, abyste si všichni mohli vyzkoušet aktivity pro vás připravené a objevit v sobě netušené možnosti. Hrou nahlédnete do našich oborů a sami posoudíte možnosti uplatnění našich studentů. V tuto sobotu vám budou k dispozici učitelé i mistři odborného výcviku, aby vám představili jednotlivé obory a zodpověděli vaše dotazy.

Budete se moci setkat se současnými našimi studenty, ale i s absolventy naší školy, kteří se rádi vracejí na místa, kde strávili neopakovatelné čtyři roky studentského života. Mnozí zdárně pokračují ve studiu vyšším a vysokoškolském a většina našich absolventů získala uplatnění ve svém oboru.

Po celém širokém okolí se můžeme setkat s „našimi“ stavbyvedoucími, projektanty, technology a návrháři interiérů, šikovnými truhláři a zedníky a nezřídka na výstavách obdivujeme umělecké výtvory keramiků. Přijďte s námi strávit příjemné sobotní dopoledne, těšíme se na vás!

Masarykova střední škola Letovice