Beseda s proděkanem stavební fakulty

Dne 19. 3. 2015,  od 9.45 hod., bude v hudebně SOŠ besedovat  se studenty ( především stavebních a nábytkářských oborů ) proděkan Fakulty stavební  - Vysokého učení technického v Brně Doc. Ing. Jan Jandora, Ph.D..

Naši žáci budou moci získat aktuální informace o dění na Fakultě stavební - Vysokého učení technického - nejen z pohledu pedagogů, ale také studentů.

Jde i o otevření a nalezení nových možnosti vzájemné spolupráce mezi naší školou - MSŠ Letovice a Fakultou stavební VUT Brno. Pokud studujete jiný obor a máte zájem účastnit se také této besedy, je to možné, po dohodě s vyučujícím učitelem příslušné hodiny.

Hezký den!

Marie Vlachová, výchovná poradkyně školy