9. ročník projektu Enersol pokračoval vzdělávacím seminářem

11. prosince 2012 se v Regionálním vzdělávacím centru pro JmK uskutečnil pro studenty a zástupce z osmi přihlášených škol Jihomoravského kraje vzdělávací seminář Enersol 2013. Hlavním cílem semináře bylo seznámit přítomné s organizací přehlídky, jejími cíly, pravidly a způsobem hodnocení.
seminář ENERSOL 2013Přítomní shlédli prezentaci Pavla Horáčka, který se v loňském roce umístil na 4. místě v České republice. Součástí semináře byla velmi zajímavá, odborná přednáška pana Stanislava Macha na téma Tepelná čerpadla. Pan Mach zodpověděl i mnoho dotazů na dané téma a následně prakticky ukázal účastníkům činnost tepleného čerpadla, které je nově nainstalováno v naší škole.
Závěr semináře byl věnován prezentaci Ing. Jaroslava Doskočila na téma Energeticky soběstačná škola.

Alena Doskočilová

FOTOGALERIE z akce

Copyright: www.stredni-skola.cz | 516 474 878 | info@stredni-skola.cz | Powered by: NetPublicator | Webdesign: GLIPS