2. místo webů středních škol

Škola se vyvíjí v čase a s ní i její webové stránky. Web jsme předělávali vizuálně před třemi roky, nyní dochází průběžně také k postupným designovým i textovým úpravám. Aby byly pro Vás ještě přívětivější, zapojili jsme se do soutěže sCOLLweb. Soutěž pořádá společnost EDUin a naším cílem bylo zjištění, co udělat lépe z pohledu odborníků, hodnotitelů z jiných škol. Takový malý audit webu. Více o soutěži se dozvíte na webu soutěže.

 
A jak jsme dopadli? Ze čtyřicítky přihlášených webů středních škol jsme se nejprve dostali do první desítky. Tento výběr pak hodnotili nezávisle odborníci a veřejnost. Cenu veřejnosti jsme nedostali, ale o to milejší je pro nás překvapení, že jsme se umístili na 2. místě u odborné poroty!
 
Velkou zásluhu na vývoji webu má paní učitelka Miroslava Vítková, texty přispěvatelů a fotografie umísťuje pan učitel Marek. Chládek. Velmi důležité jsou i příspěvky psané žáky a učiteli, kteří se jednotlivých akcí účastní. A to je to, co web dělá živým.
 
Máte-li návrh, co udělat lépe, co vám chybí na webu, čemu nerozumíte a podobně, nebojte se nám to sdělit.
 
Všem děkujeme za příspěvky i názory ke zlepšení! To je ten „motor“, co nás žene dál.
 
Ing. Marek Chládek

 

 

Copyright: www.stredni-skola.cz | 516 474 878 | info@stredni-skola.cz | Powered by: NetPublicator | Webdesign: GLIPS