Fotogalerie
-
Paintball v Brně
Na paintballu v Brně se mi moc líbilo. Nejvíc mě bavila samotná hra, schovávání za překážkami a týmová spolupráce. Atmosféra byla skvělá a celý den jsem si užil. Jen škoda, že na chvilku pršelo a bylo bláto. Hřiště bylo dobře připravené a zápasy byly napínavé až do konce. Byla to zábavná zkušenost a určitě bych si paintball chtěl někdy zahrát znovu.
Tomáš Hampl, žák 1E
1