Fotogalerie - Paintball v Brně

Na paintballu v Brně se mi moc líbilo. Nejvíc mě bavila samotná hra, schovávání za překážkami a týmová spolupráce. Atmosféra byla skvělá a celý den jsem si užil. Jen škoda, že na chvilku pršelo a bylo bláto. Hřiště bylo dobře připravené a zápasy byly napínavé až do konce. Byla to zábavná zkušenost a určitě bych si paintball chtěl někdy zahrát znovu.

Tomáš Hampl, žák 1E

1

Copyright: www.stredni-skola.cz | 516 474 878 | info@stredni-skola.cz | Powered by: NetPublicator | Webdesign: GLIPS