Fotogalerie - Studentské Informační dny Schrack Technik - 3. místo

 
640 studentů, 46 škol, čtyři města, tři odborné přednášky, tři praktické úkoly – to byly Studentské informační dny Schrack Technik 2024 pořádané napříč Českou republikou.
Brno 16. 4. 2024, hotel International

Žáci třetího ročníku oboru Elektrikář silnoproud s panem učitelem odborného výcviku Milanem Vykydalem se během dopoledního programu dozvěděli, jak funguje internet, kam sahá jeho historie, co je to paketová síť, fakta a zajímavosti. Dále co je to Schrack Design a jaké jsou jeho výhody. Zástupce pořadatele Michal Oplt seznámil publikum s tématem elektromobility.
V praktické části programu si žáci ověřili svoji zručnost při zapojování žaluziových relé, dále navrhovali vhodné komponenty a kabely pro domovní instalaci včetně jejího nacenění. Třetím a posledním praktickým úkolem bylo za pomocí katalogů vyřešit křížovku a poté provést výpočet. Třešničkou na dortu bylo vyhlášení Dobrovolného úkolu na Schrack Design a Bonusový úkol během přestávky.

Ti nejlepší získali hodnotné ceny. Pořadatel, Schrack Technik, ocenil nejen první místa v každé kategorii, ale na své si přišli i ti, kteří vybojovali druhá a třetí místa.
Na třetím místě jednoho z úkolů se umístili i naši kluci z 3E. Gratulujeme!

Ing. Marek Chládek

 

1

Copyright: www.stredni-skola.cz | 516 474 878 | info@stredni-skola.cz | Powered by: NetPublicator | Webdesign: GLIPS