Fotogalerie - Gaudeamus - veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání

Dne 3. listopadu 2022 se vypravili naši studenti na GAUDEAMUS 2022 – XXVIII. evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání, který se tradičně konal na brněnském výstavišti. V pavilonu V bylo asi 400 vystavovatelů (škol, poradenských center, ...). Studenti zde mohli podle svého zájmu navštívit jednotlivá stanoviště, na nichž nabízely zejména vysoké školy studium nejrůznějšího zaměření.
Pro nábytkáře bylo určitě zajímavé navštívit Mendelovu univerzitu Brno, která na lesnické fakultě má obory vhodné pro naše žáky. Také výtvarníci jistě neminuli Univerzitu Pardubice a její fakultu restaurování. Pro stavaře VUT a jejich fakulta stavební s obory, které zní velice zajímavě: Architektura a rozvoj sídel, Architektura pozemních staveb, Building Construction, Civil Engineering. Maturanti z oboru Podnikání mohou pokračovat ve studiu na fakultách s ekonomickým zaměřením. Nabídka dalšího studia je opravdu mimořádná, a tak naši žáci mají o čem přemýšlet.

Pro vyučující byl i letos připraven bohatý doprovodný program. S kolegyní jsme si vybraly přednášky z oblasti kariérového poradenství, obrany státu a europasů. Nově získané poznatky jistě využijeme!
Další informace mohou zájemci získat na www.gaudeamus.cz.

Ing. Kintrová, Ing Sušilová

1

Copyright: www.stredni-skola.cz | 516 474 878 | info@stredni-skola.cz | Powered by: NetPublicator | Webdesign: GLIPS