Fotogalerie - Výlet 1N – Vzhůru na Radhošť

V pondělí 13. června vyrazil 1. ročník nábytkářů na výlet do Beskyd. Po příjezdu do Rožnova pod Radhoštěm nás uvítala krásná duha jako předzvěst toho, že nám počasí bude přát.

Hned druhý den jsme vyrazili pěkně „ po svých“ na bájnou horu Radhošť, kde jsme navštívili kapli svatého Cyrila a Metoděje. Po malém občerstvení a „nabrání dechu“ se naše kroky ubírali k soše pohanského boha Radegasta a pak dále až na Pustevny, kde jsme mohli obdivovat dřevěné stavby slovenského architekta Dušana Jurkoviče. Oběd a vidina osvěžení zmoženého těla v bazénu dodala všem nesmírnou energii na cestu zpět.

Následující den jsme navštívili Jurkovičovu rozhlednu a Valašské muzeum v přírodě, kde jsme nahlédli do života našich předků. Samozřejmostí bylo i setkání s řadou domácích zvířat, kde největší pozornost na sebe strhával malý rohatý kozlík. Odpoledne jsme pak strávili u míčových her nebo v bazénu.

V den návratu jsme se zastavili ve Valašském Meziříčí, kde jsme navštívili firmu Jelínek - nábytek, která se zabývá výrobou nábytku z masivního dřeva.

Výlet se nám vydařil a ještě více stmelil tuto skvělou partu.

Ing. Tomáš Čermák

Copyright: www.stredni-skola.cz | 516 474 878 | info@stredni-skola.cz | Powered by: NetPublicator | Webdesign: GLIPS