Fotogalerie - Adaptační pobyt prvních ročníků

Letos, díky příznivé covidové situaci a jako každý rok, se konal ve dnech 6.9. až 8.9.2021 adaptační pobyt žáků prvních ročníků (1PZ, 1S, 1EU, 1N a 1T), tentokráte na novém místě ve Sloupu v Moravském krasu.

Žáci po ubytování ve čtyřlůžkových chatkách plnili připravený program bohatý na sportovní aktivity, interaktivní a soutěžní hry, plnili úkoly na připravených stanovištích.

Nechyběly výšlapy nejdříve po nejbližším okolí – Šošůvka - nový moderní kostel, Sloup a druhý den větší turistický pochod v Moravském krasu s cílem rozhledna ve Veselici a propast Macocha. Přálo nám nádherné počasí a všichni sportovní aktivity zvládali na jedničku. Důkazem toho bylo to, že žáci ještě po absolvování turistického pochodu zvládali fotbal, nohejbal a atraktivní lukostřelbu, kterou připravil Mgr. Petr Ošlejšek. Večer kolegové připravili táborák i s hudební produkcí na kytaru.

Celkově se adaptační pobyt prváků vydařil, díky krásnému počasí, díky aktivitě žáků a díky kolegům třídním, kteří aktivně pomáhali ve všech oblastech. Velké díky hlavně Ing. Haně Dostálové a Mgr. Petrovi Ošlejškovi.

Snad nám adaptační pobyt vyjde i příští rok

Ing. Kristýna Rohárová

Školní metodik prevence

Copyright: www.stredni-skola.cz | 516 474 878 | info@stredni-skola.cz | Powered by: NetPublicator | Webdesign: GLIPS