Fotogalerie - SUSO 2019 - Úžasná zkušenost

Ve dnech 17. až 20. září se naši žáci, nominovaní z postupových kol, účastnili Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO, která proběhla v Praze jako součást mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH.

Až do finále postoupily dvě dvojice našich žáků učebního oboru Zedník ve složení Michal Horák a Roman Dobeš, Roman Dostál a Michal Zelený. Truhláře reprezentovala dvojice Vojtěch Kubját  a Pavel Hartl.

Kdo z návštěvníků veletrhu zavítal do haly 6, mohl zhlédnout práce budoucích „profíků“ instalatérů, pokrývačů, tesařů, obkladačů, kamenosochařů, zedníků nebo truhlářů.

To, že o kluky a jejich řemeslo bude v budoucnu velký zájem, svědčí i živé rozhovory mezi pracujícími žáky a návštěvníky.

Minimální rozdíly v provedení, detailech i teoretických znalostech rozhodly o tom, že dvojice Michal Horák a Roman Dobeš skončila na třetím místě se ztrátou 1 bodu na místo druhé a dvojice Roman Dostál a Michal Zelený se umístila na čtvrté pozici se ztrátou rovněž 1 bodu na místo třetí.

Všichni kluci byli velmi šikovní a šli do soutěže s obrovským nasazením. Výsledné rozdíly byly velmi malé, bojovalo se opravdu o každý bod.

Umístění na předních pozicích vítěze jistě potěší. Ale už to, že se kluci dostali do finále je pro ně velkou výhrou a především zkušeností, která se jim určitě v budoucnu bude hodit.

Všem účastníkům děkujeme za účast a reprezentaci naší školy. Byli jste skvělí!

Učitel odborných předmětů a výcviku
Mgr. Petr Ošlejšek

 
1 2 3

Copyright: www.stredni-skola.cz | 516 474 878 | info@stredni-skola.cz | Powered by: NetPublicator | Webdesign: GLIPS