Fotogalerie - Zaměstnanci prožili víkend v Jeseníkách

 aneb "Jsme dobří!"

 
Proč se nepochválit?
Všichni učitelé vědí, že mládež se má chválit a chválit, protože „ trest zabraňuje, pochvala buduje“. A co pedagogičtí pracovníci? Mohou také získávat nějaká uznání?
Získáváme, ale jen sporadicky – vždyť jsme dospělí. Tak se pochválíme sami. Učitelé a ostatní pedagogičtí pracovníci Masarykovy střední školy Letovice vytvářejí dobré klima školy také tím, že „budují“ dobrý kolektiv. Vedle akcí, jako jsou meziškolní turnaje v kuželkách, účast na Dračích lodích a podobně, každým rokem pořádají turistické zájezdy.
 
Letošní zájezd se konal ve dnech 2. – 4. října do Jeseníků. Toto dominantní pohoří severní Moravy a Slezska se stalo naší hostitelem. Procházeli jsme chráněnou krajinou v oblasti Ramzové, Keprníku, vyběhli na Šerák, odvážlivci se i vykoupali za potlesku ostatních v horském jezírku a krásný den jsme ukončili při písních a kytaře. Druhý den bylo naším cílem město Jeseník, ale ne proto, abychom regenerovali svá těla v lázních. Opět jsme vystoupali křížovou cestou kolem několika pramenů na rozhlednu Zlatý chlum.
 
A potom.…..? Docela se nám nechtělo domů, tak jako děcka, když se vrací z výletu.
 
PaedDr. Pavla Bojdová

Copyright: www.stredni-skola.cz | 516 474 878 | info@stredni-skola.cz | Powered by: NetPublicator | Webdesign: GLIPS