Fotogalerie - Den otevřených dveří 22. listopadu 2014

S neformálním seznámením s našimi obory měli možnost všichni ti, kteří navštívili budovy školy o sobotním dopoledni. Kdo se nebál, odnesl si kravičku či krmítko ze dřeva, domek jako stavebnici, vlastnoručně vymodelovanou keramiku nebo výtvarné dílko. K příležitosti tohoto povedeného dopoledne se zastavili i naši absolventi a rádi jsme je viděli. Ať se vám stále daří!

Kdo přišel, neprohloupil a komu se to nepovedlo, může přijít na další den otevřených dveří ve středu 10. prosince.

Celý Den otevřených dveří byl koncipován tak, abyste si mohli vyzkoušet aktivity pro vás připravené a objevit v sobě netušené možnosti. Hrou šlo nahlédnout do našich oborů a sami posoudit možnosti uplatnění našich studentů - vašich dětí. V sobotu vám byli k dispozici učitelé i mistři odborného výcviku, aby představili jednotlivé obory a zodpověděli vaše dotazy. Byla možnost se setkat se současnými našimi studenty, ale i s absolventy naší školy, kteří se rádi vracejí na místa, kde strávili neopakovatelné čtyři roky studentského života. Mnozí zdárně pokračují ve studiu vyšším a vysokoškolském a většina našich absolventů získala uplatnění ve svém oboru.

Po celém širokém okolí se můžeme setkat s „našimi“ stavbyvedoucími, projektanty, technology a návrháři interiérů, šikovnými elektrikáři, truhláři a zedníky a nezřídka na výstavách obdivujeme umělecké výtvory keramiků. 

Mgr. Vítková, Ing. Chládek

Copyright: www.stredni-skola.cz | 516 474 878 | info@stredni-skola.cz | Powered by: NetPublicator | Webdesign: GLIPS