Fotogalerie - Den s policií v Blansku 2014

 Elektrikáři, kteří na naší škole studují v prvním ročníku, navštívili 18.6. 2014 v rámci opakování 1.pomoci, požární ochrany a dalšího poučení před prázdninami Den s policií v Blansku. 

Vyzkoušeli si poskytnutí 1. pomoci, prohlédli vybavení sanitky či hasičského vozu. Také neváhali sednout do simulátoru autonehody, kdy se s nimi automobil několikrát přetočil. Na jednotlivých stanovištích získali doplňující informace od pyrotechniků, co dělat při nálezu domnělé výbušniny nebo od celní zprávy, která vysvětlila rozdíl mezi padělkem a zbožím značkovým. V hlavním programu viděli výcvik služebních psů, činnost jízdní policie, vyproštění zraněných osob z havarovaného vozidla, zásah specializované pořádkové jednotky, přistál i policejní vrtulník a byli svědkem i skutečného zásahu Zdravotnické záchranné služby, protože jeden ze dvou tisíc účastníků dostal epileptický záchvat.


V doprovodném programu nad námi během dne létaly rádiem řízené modely, kde zaujal především funkční model vrtulníku.
Nezbývá než popřát nejen elektrikářům, kteří se vydařené akce zúčastnili, ale i všem studentům, aby ve zdraví prožili blížící se prázdniny, abychom se v září všichni sešli opět ve škole.

UOV Lenka Součková

1

Copyright: www.stredni-skola.cz | 516 474 878 | info@stredni-skola.cz | Powered by: NetPublicator | Webdesign: GLIPS