Fotogalerie - Maturitní ples, na který budeme vzpomínat

17. ledna 2014 se v letovickém kulturním domě konal tradiční maturitní ples, který patří již neodmyslitelně k době, kdy se my, studenti čtvrtých ročníků připravujeme k maturitní zkoušce. Je však třeba říci, že na ples jsme se na rozdíl od jiných událostí, velmi těšili.


Protože, jak velmi dobře víme, samo od sebe se nic neudělá, věnovali jsme se přípravě plesu již několik měsíců předem. Na plese se sešli studenti tří maturitních tříd EV4, MN4 a S4, a když přičteme pedagogy, rodiče a kamarády, byl kulturní dům úplně plný.


Během večera jsme se mohli těšit z elegantního i vtipného předtančení dvou tanečních souborů. Následně proběhlo slavnostní šerpování maturantů, kteří obdrželi od třídních učitelek tradiční dlouhé šerpy a pamětní listy. K tanci a poslechu hrála skupina Arzenál.
Byly také prodávány losy na velmi bohatou tombolu a o půlnoci jsme se dočkali vyhlášení velké tomboly a deseti hlavních cen.


Podle reakcí všech zúčastněných musím říci, že se nám ples opravdu vydařil. Závěrem bych chtěl jménem studentů vyjádřit velké poděkování všem našim učitelům, kteří nás do čtvrtých ročníků dovedli, a nám maturantům popřát úspěšné složení maturitní zkoušky.Text: Pavel Horáček, Alena Doskočilová
Foto: Radek Hanskut

 

Copyright: www.stredni-skola.cz | 516 474 878 | info@stredni-skola.cz | Powered by: NetPublicator | Webdesign: GLIPS