Víčka pro malou Nelinku pomáhají

Se sběrem víček nám pomáhá i základní škola!

Ve středu 12. 2. 2014 jsme mohli s radostí předat další 3 velké pytle plastových víček babičce malé Nelinky, která si pro ně přijela do školy. Víčka měla tentokrát za sebou zajímavý příběh. Jeden z našich žáků navázal kontakt se základní školou ve Březové nad Svitavou a domluvil tam sběr víček. Pytle s víčky potom ze základní školy odnesl domů a následně je převážel vlakem do Letovic. Za ochotu a obětavost, se kterou k celé akci přistoupil, mu náleží velké poděkování. Ptáte se jistě, kdo je tím příkladným žákem? Vzhledem k tomu, že trval na neuvedení svého jména, zůstane tento skromný žák v anonymitě.
Maminka malé Nelinky je ve spojení s koordinátorkou celé akce a tento týden poslala e-mailem i obšírnou zprávu o zdravotním stavu svojí dcerky a rovněž poděkování za naši aktivitu, která Nelince pomáhá.
Za poslední období do sbírky opět přispěli i další žáci zejména ze třídy P1A, kteří přislíbili přinést po jarních prázdninách další víčka ze svých domovů. Už teď se těšíme, jak se sbírka bude rozrůstat.
Spolupráci ve shromažďování plastových víček navázal už školní parlament i se základními školami v Letovicích a v Moravské Chrastové.

Autorka textu: Ing. Jana Plchová, koordinátorka školního parlamentu