Úspěchy

 

 Úspěchy školy v odborných soutěžích dřevooborů

Školní roky 1998/1999 – 2015/2016

 

 

školní rok

 

soutěž

 

 

 

umístění

 

žáci

1998/1999

Cena juniorů

oblastní kolo

2. místo nábytkáři

 

Lukáš Šertler

 

 

 

2. místo truhláři

Roman Doležel

1999/2000

Cena juniorů

oblastní kolo

2. místo nábytkáři

Roman Doležel

 

Cena juniorů

celostátní finále, Rosice

1. cena za nejlepší teoretické znalosti

Roman Doležel

 

Vzdělání a řemeslo, České Budějovice

2. cena za toaletní stolek s taburetem

 

2000/2001

Cena juniorů, Letovice

oblastní kolo

1. místo

Přemysl Veselý

 

2001/2002

Cena juniorů, Veselí nad Moravou

oblastní kolo

 

2. místo truhláři nábytkáři

 

Luboš Plch

 

 

 

2. místo stavební truhláři

Tomáš Cupal

 

Cena juniorů

celostátní finále, Olomouc

1. místo

Luboš Plch

 

 

SUSO soutěž učňů stavebních oborů,

regionální kolo

 

2. místo truhláři

Lukáš Kocman

Jaroslav Šmerda

2002/2003

Truhlář roku JMK, Rousínov

1. místo

Martin Roháč

 

SOČ, krajské kolo, Brno

2. místo za projekt Historický nábytek

Martin Roháč a kol.

2003/2004

Vzdělání a řemeslo, České Budějovice

1. cena za projekt Historický nábytek

 

 

SUSO soutěž učňů stavebních oborů,

regionální kolo

 

3. místo truhláři

Libor Šanda

Jaroslav Mikulášek

2004/2005

Truhlář roku JMK, Letovice

2. místo

3. místo

Lukáš Janků

Jan Kučera

 

SUSO soutěž učňů stavebních oborů,Brno

regionální kolo

 

2. místo

Petr Vichta

Martin Schwarzer

 

2005/2006

 

SUSO, Praha

celostátní finále

 

2. místo

 

Petr Vichta

Martin Schwarzer

 

 

 

 

SUSO soutěž učňů stavebních oborů, Olomouc

regionální kolo

 

1. místo

Martin Hanych

Adam Zachoval

2006/2007

SUSO soutěž učňů stavebních oborů, Praha

celostátní finále

 

1. místo

Martin Hanych

Adam Zachoval

 

SUSO soutěž učňů stavebních oborů, Olomouc

regionální kolo

 

2. místo

Petr Kopecký

David Hader

 

Truhlář roku JMK, Moravský Krumlov

2. místo

Zdeněk Sedlák

2007/2008

Truhlář roku JMK, Znojmo

2. místo

David Hader

Martin Zmek

 

SUSO soutěž učňů stavebních oborů, Olomouc

regionální kolo

 

2. místo

Ondřej Barák

David Nevěděl

2009/2010

Truhlář junior JMK, Hodonín

2. místo

Pavel Černický

 Václav Dvořák

 

SUSO soutěž učňů stavebních oborů, Hradec Králové

regionální kolo

 

5. místo

Jan Miklošek

Jakub Šurý

2010/2011

Machři roku, Liberec

4. místo

Jakub Šurý

Libor Vondál

 

Truhlář junior JMK, Hodonín

2. místo družstvo

Jan Novotný

Libor Vondál

 

 

2. místo jednotlivci

Jan Novotný

 

2010/2011

Machři roku, Olomouc

3. místo

Petr Doležel

Vladimír Antl

2011/2012

Truhlář junior JMK, Hodonín

1. místo družstvo

Dominik Barák

Michal Filip

 

 

1. místo jednotlivci

Dominik Barák

 

SUSO soutěž učňů stavebních oborů, Hradec Králové

regionální kolo

 

1. místo

Dominik Barák

David Mikula

2011/2012

Truhlář junior JMK, Slavkov

3. místo

Dominik Barák

 

2014/2015

SUSO soutěž učňů stavebních oborů, Hradec Králové

regionální kolo

 

 

2. místo

Filip Hruška

Lukáš Vykydal

2015/2016

SUSO soutěž učňů stavebních oborů, Praha

celostátní finále

 

3. místo

Filip Hruška

Lukáš Vykydal

 

Machři roku, Praha

3. místo

Filip Hruška

Lukáš Vykydal

 

 

YPEF, soutěž o lesnictví Boskovice

 

2. místo

Michal Ženatý

Klára Jelínková

Václav Nedoma

 

Copyright: www.stredni-skola.cz | 516 474 878 | info@stredni-skola.cz | Powered by: NetPublicator | Webdesign: GLIPS