Školní parlament

Je samosprávný orgán žáků v rámci školy, žáci mají právo jej zakládat, volit a být do něj voleni, pracovat v něm a jeho prostřednictvím se obracet na ředitelství školy s různými návrhy a podněty, ředitelství školy je povino se stanovisky školního parlamentu zabývat.

Školní parlament pracuje od 1. 9. 2016 v následujícím složení:

• Vít Kiršner (třída NV2) - předseda školního parlamentu
  • Jitka Dandašová (třída P2) a Lukáš Štětina (třída EP1) - místopředsedové školního parlamentu
  • Ing. Jana Plchová (kabinet č. 106 - 3. poschodí) - koordinátorka školního parlamentu

Jednání školního parlamentu se dále zúčastňují zástupci jednotlivých tříd, případně další zájemci a hosté.

Studentský parlament naší školy má vytvořenou novou e-mailovou adresu, na kterou můžete posílat svoje připomínky, názory či vzkazy, které budou projednány na zasedáních školního parlamentu.

Pište na:

parlament.letovice@email.cz