Informace pro strávníky

8 důvodů pro stravování Vašeho dítěte v naší školní jídelně

1. Vaříme výhradně z čerstvých a kvalitních potravin.
  2. Pestrá skladba jídelníčku  - ukázka jídelníčku níže.
  3. Denně zdravá příloha
    Zeleninový salát, ovoce, kompot, cereální tyčinka, jogurt, puding apod. Každodenní součástí obědu jsou i různé druhy nápojů.
  4. Poskytneme vašim dětem zdravé a optimálně vyvážené stravování.
    Při sestavování jídelního lístku přísně hlídáme doporučenou spotřebu tuků, cukrů, mléka, mléčných výrobků, masa, ryb, zeleniny a ovoce.
  5. Ušetříme váš čas.
    Pomoc hlavně zaměstnaným maminkám, ale i maminky v domácnosti by neměli promeškat možnost výhodného a zdravého stravování za velmi nízkou cenu v kolektivu ostatních dětí.
  6. Vaříme moderně a udržujeme si vysoký hygienický standard
    Jídla připravujeme z větší části v konvektomatech, které umožňují vaření v páře, smažení na min množství tuku a to vše šetrně tak, aby se v potravinách uchovalo co nejvíce vitamínů a minerálů. Nádobí je myto v nové myčce na nádobí. Máme zavedený funkční kontrolní systém kritických bodů HACCP. Naše kuchařky jsou odborně vzdělané, vaří chutně a jsou příjemné na své strávníky.
  7. Možnost nepravidelného stravování
    Potřebujete přihlásit dítě na oběd jen na některé dny v týdnu, např. ve dnech odpoledního vyučování, nebo jen mimořádně na některé dny – žádný problém – stačí jen přihlásit dítě nejpozději den předem do 12 hod v kanceláři vedoucí ŠJ (paní Budišová).
     Přihlaste své dítě ke stravování dle svých potřeb.
  8. To vše za velmi výhodnou cenu oběda
    Dotovaná cena oběda 28,- Kč.

Stravovací provoz:
Jitka Dandašová tel.: 516 474 472
516 474 878 kl. 119
739 406 086 jidelna@stredni-skola.cz

Kolik Vás stojí pouze svačina vašeho dítěte?
Za minimální cenu získá vaše dítě kompletní plnohodnotný a čerstvě uvařený oběd, nápoj a jako bonus zdravou přílohu.

Školní oběd = součást zdravého jídelníčku dítěte.

Nabízíme firmám a občanům možnost
stravování ve školní jídelně nebo
odběr obědů do jídlonosičů.

Možnost výběru ze dvou teplých jídel.

Polední menu naleznete také na: www.menicka.cz

CENA OBĚDU (od 1. prosince 2016)
Při konzumaci v jídelně 59,- Kč
Při odběru do jídlonosiče 59,- Kč