Nabídky zaměstnání

Přijmeme zaměstnance do pracovního poměru:

Na pracovní místo „učitelka/učitel anglického jazyka"

Kontaktní osoba:                  Ing. Mária Bašná,

Telefon:                                  516 474 878

Email:                                     info@stredni-skola.cz; basna@stredni-skola.cz

Adresa pracoviště:               Tyršova 500/6, 679 61  Letovice

Název profese:                     učitelka – učitel anglického jazyka, na plným úvazek (možno i na poloviční)

Počet míst:                             1

Datum nástupu:                   ihned, dle domluvy

-          Přihlášky do výběrového řízení včetně kopií dokladů o dosaženém vzdělání, strukturovaného životopisu a přehledu o  absolvované  praxi  zasílejte  na  výše  uvedenou  emailovou adresu nebo poštou na adresu školy.

Na pracovní místo „učitelka/učitel ODBORNÉHO VÝCVIKU" oboru Elektrikář-silnoproud a Mechanik-elektrotechnik

Kontaktní osoba:                  Ing. Marek Chládek,

Telefon:                                  516 474 878, 608 861 171

Email:                                     info@stredni-skola.cz; chladek@stredni-skola.cz

Adresa pracoviště:               Tyršova 500/6, 679 61  Letovice

Název profese:                     učitelka – učitel odborného  výcviku  oboru „Elektrikář – silnoproud a Mechanik - elektrotechnik“ s úvazkem  0,800

Počet míst:                             1

Datum nástupu:                    dle domluvy (ideálně konec srpna 2017)

Požadované vzdělání:        dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících v platném znění (minimálně vyučen v oboru Elektrikář – silnoproud), řidičské oprávnění skupiny B, vyhláška 50/1978 Sb.

Výše  platu:                            (17696,- Kč – 20368,- Kč při daném úvazku )

-          Přihlášky do výběrového řízení včetně kopií dokladů o dosaženém vzdělání, strukturovaného životopisu a přehledu o  absolvované  praxi  zasílejte  na  výše  uvedenou  emailovou adresu nebo poštou na adresu školy.

Na pracovní místo „učitelka/učitel ODBORNÉHO VÝCVIKU oboru Elektrikář-silnoproud

Kontaktní osoba:                  Ing. Marek Chládek,

Telefon:                                  516 474 878, 608 861 171

Adresa pracoviště:               Tyršova 500/6, 679 61  Letovice