Třídní schůzky s rodiči online 25. 11. 2020

Vážení rodiče,

vzhledem k aktuální epidemiologické situaci se třídní schůzky s rodiči uskuteční online formou ve středu dne 25. listopadu od 15 do 18 hodin.

Od 15 hodin s Vámi bude komunikovat třídní učitel Vaší dcery/Vašeho syna, který Vám poskytne informace společné pro celou třídu a zodpoví případné dotazy. Prospěch a chování Vaší dcery/Vašeho syna s Vámi třídní učitel projedná individuálně bez přítomnosti ostatních.

Po skončení online schůzky s třídním učitelem Vám budu k dispozici všichni vyučující, které můžete kontaktovat až do 18 hodin telefonicky, emailem nebo prostřednictvím FB/ Messengeru, Whats Appu, Skype aj.

Na online schůzku s třídním učitelem je nutno se přihlásit podle návodu, který najdete na nástěnce systému Bakalář společně s přehledem kontaktů na všechny vyučující.

Těšíme se na Vaši účast!

Ing. Helena Marešová, ředitelka školy