Tomáš Peša s Precizním zemědělstvím postupuje do republikového Enersolu

Tomáš Peša, žák druhého ročníku oboru Stavebnictví, ve středu 2. března obhajoval svoji práci „Precizní zemědělství“ v krajském kole soutěže Enersol 2022 a umístil se na třetím místě ve své kategorii „Enersol a inovace“.

Přehlídka prací se konala na Střední škole informatiky, poštovnictví a finančnictví v Brně. V soutěži Enersol, která má podnítit zájem studentů o problematiku úspor energií, paliv, vody a využívání obnovitelných zdrojů energií, prezentoval v zastoupení i práci „Zelené střechy“ spolužačky Viktorie Bílkové.

Tomáš je díky svému úspěchu zařazen do družstva Jihomoravského kraje a bude se účastnit celorepublikové konference Enersolu v Třebíči, která se bude konat 24. 3. a 25.3. 2022.

Gratulujeme!

Marek Chládek